Sme upratovacia firma, ktorá bude vaším spoľahlivým partnerom

Naše Lady of the House sú tu pre vás a s veľkou chuťou pracovať pre vás.

Kladieme veľký dôraz na individuálny prístup k zákazníkovi. Sme si vedomí toho, že potreby zákazníkov sú rôzne a preto je dôležité vopred správne nadefinovať všetky špecifické požiadavky.

Netrápte sa nedostatkom času, naše Lady of the House vám zabezpečia chod domácnosti, pokiaľ vám to bude vyhovovať, ešte pred vaším príchodom z práce. Sú tu pre vás a s veľkou chuťou pracovať pre vás.  • Sme tu pre vás, aby ste vy mohli svoj čas tráviť s rodinou, venovať sa svojej práci, stretávať sa s priateľmi a robiť veci, ktoré vás bavia.
  • Sme tu pre vás a zabezpečíme starostlivosť o váš domov tak, aby ste vy mohli žiť v čistote, aby ste sa mohli kochať krásou a útulnosťou vášho bytu alebo domu.
  • Sme tu pre vás, aby ste si užívali život bez zbytočných stresov.
  • Sme tu pre vás a našou snahou je vytvoriť vám úžasný domov. Domov, ktorý nepredstavuje len kopec práce, starostí a vrások na čele. Odbremeníme vás od všetkého, na čo nemáte čas, chuť alebo jednoducho náladu.
  • Sme tu pre vás, poradíme si aj s drobnosťou, nájdeme riešenie pre vaše potreby. Po vzájomnej dohode, dokážeme za vás vyriešiť aj ďalšie služby súvisiace so zabezpečením chodu domácnosti, či starostlivosťou o deti.

Každý môže urobiť chybu, a preto je pre nás veľmi dôležitá vaša spätná väzba za účelom neustáleho zlepšovania našich služieb.

Naša firma je poistená na zodpovednosť za škody na majetku spôsobené svojou prevádzkovou činnosťou.

Upratovanie domácností:

V rámci upratovania domácností zabezpečujeme jednorazové a pravidelné upratovanie rodinných domov, bytov.

Viac info...
Upratovanie firiem:

Pravidelné upratovanie kancelárií slúži na udržanie štandardnej čistoty v priestoroch objednávateľa.

Viac info...

Ponúkame vám upratovanie domov, bytov a firiem v Senci, Bratislave a okolí.

Zavolajte nám...